Harmonogram zajęć 2019 / 2020
PRZERWA W ZAJĘCIACH

UWAGA!

Uprzejmie informujemy, że w dniach 01 - 02.11.2019 (piątek, sobota) oraz 11.11.2019 (poniedziałek) zajęcia nauki pływania nie odbywają się.

UWAGA! NAUKA PŁYWANIA 2019 / 2020 - PODZIAŁ GRUP I PLAN ZAJĘĆ:
POCZĄTKUJĄCY
 

GRUPY POCZĄTKUJĄCE

INSTRUKTOR MICHAŁEK  IRENEUSZ

INSTRUKTOR CHAIŃSKI  ROBERT

GR….. WTOREK, PIĄTEK GODZ. 16.00

GR. 1A WTOREK, PIĄTEK  GODZ. 16.00

1.

 

1.

BŹDZIUCH  ALEKSANDRA                        

2.

 

2.

JASIUKIEWICZ  LENA                                

3.

 

3.

MUCHOROWSKI  TOMASZ                     

4.

 

4.

OKSIŃSKI  PIOTR                                       

5.

 

5.

PASZKIEWICZ  MAGDALENA                  

6.

 

6.

PAWŁOWSKI  ALEKSANDER                   

7.

 

7.

SACHAJKO  HANNA                                  

8.

 

8.

SACHAJKO  MICHAŁ                                 

9.

 

9.

SZKUDLARSKI  RADOSŁAW                     

10.

 

10

SZYMANEK  ZUZANNA                             

11.

 

11.

WOJCZUK  ANTONINA                             

12.

 

12.

WOJCZUK  ANTONI                                  

13.

 

13.

ZAJĄCZKOWSKA  HANNA                        

GR.1B WTOREK, PIĄTEK  GODZ. 17.00

GR.1C WTOREK, PIĄTEK  GODZ. 17.00

1.

ANDROWIAK  ŁUCJA                              

1.

BISKUP  AMELIA                                       

2.

BRODZIŃSKI  MIŁOSZ                             

2.

HAKH  ANASTASIIA                                  

3.

MALON  MICHAŁ                                   

3.

JANCZYŃSKA  NATALIA                           

4.

MERDASIŃSKI  MICHAŁ                       

4.

JANKOWSKI  JAKUB                                 

5.

MICH  MARCELINA                                

5.

JANTA-LIPIŃSKI  MARCEL                       

6.

OSIŃSKA  NATALIA                                

6.

LAUERSDORF   ALISA                              

7.

PACZYŃSKA  AMELIA                            

7.

LEWANDOWSKA  JAGODA                     

8.

PISULA  WIKTORIA                                

8.

RUNKOWSKA  IZABELA                           

9.

RZEPKA  ZUZANNA                               

9.

STACHURSKA  KINGA                              

10

TRĄBASINSKA  ZUZANNA                     

10

STYCZEŃ  JAKUB                                      

11.

WITKOWSKI  PIOTR                              

11.

STYCZEŃ  WOJCIECH                              

GR.4 WTOREK, PIĄTEK  GODZ. 18.00

 

1.

DUNCAN  KELLY                                      

1.

 

2.

GŁAŻEWSKA  ZUZANNA                        

2.

 

3.

HOŁOJUCH  WIKTORIA                         

3.

 

4.

JESIONEK  AGNIESZKA                          

4.

 

5.

KUCHARSKI  HUBERT                            

5.

 

6.

MICHAŁEK  NADIA

6.

 

7.

PIEKARSKA  LENA                                   

7.

 

8.

PIWOWARCZYK  AMELIA                      

8.

 

9.

PIWOWARCZYK  KAROLINA                  

9.

 

10

SZCZYTKOWSKA  ŁUCJA                         

10

 

11.

SZYŁOBRYT  FILIP                                    

11.

 

KONTYNUACJA

KONTYNUACJA ZAJĘĆ

INSTRUKTOR IRENEUSZ MICHAŁEK

GRUPA 2A, PONIEDZIAŁEK, CZWARTEK, godz. 16.00

1.

CHAŁKA  ANTONI                                    

2.

CHOJNACKI  BARTOSZ                            

3.

DRZYCIMSKA  MARIA                             

4.

DUNCAN  ARRON                                    

5.

GINIEWSKI  WIKTOR                               

6.

MAŃKA  ANNA                                        

7.

MOJSYM  ALEKSANDRA                         

8.

PAPIEROK  CEZARY                                  

9.

RAKOWSKA  NATASZA                           

10.

RAKOWSKI  OSKAR                                 

11.

ROKOSZ  ZUZANNA                                 

12.

SMULSKI  FRANCISZEK                           

13.

SOSNOWIK  ZUZANNA                            

14.

SZYŁOBRYT  KACPER                              

15.

WIŚNIEWSKI  JAKUB                               

16.

WOŁKOWICZ  NATALIA                          

GRUPA 2B   PONIEDZIAŁEK, CZWARTEK, godz.  17.00

1.

DANIŁOWICZ  JAKUB                              

2.

GŁOWACKI  AMADEUSZ                        

3.

HOŁOJUCH  MICHAŁ                               

4.

KAŁUŻNA  SARA                                      

5.

KRZYŚCIN-STEBNICKA  MAGDALENA  

6.

KRZYŚCIN-STEBNICKI  PATRYK              

7.

ŁUKASIK  MAJA                                        

8.

MARCZEWSKI  KAROL                            

9.

OSICKA  NADIA                                       

10

PISULA  HANNA                                       

11.

SIUDA  HANNA                                         

12.

STĘPNIEWSKI  OLIWIER                         

13.

WIERUSZEWSKI  JAN                              

14.

WIERUSZEWSKI  RYSZARD                     

15.

WILK  MAJA                                              

16.

WOŹNIAK  JAKUB                                     

GRUPA 3 A   PONIEDZIAŁEK, CZWARTEK   godz.  18.00

1.

GŁAŻEWSKA  JOANNA                           

2.

JANKOWSKA  LENA                                 

3.

JANKOWSKA  MARIKA                           

4.

KOPACZ  EMILIA                                      

5.

KRAKUS  ANNA                                        

6.

KUPIKOWSKA  ZOSIA                              

7.

MADEJ  DAWID                                       

8.

MALISZ  ZOSIA                                          

9.

MICH  MICHALINA                                  

10

NIESTORUK  KRZYSZTOF                        

11.

PEUKERT  NADIA                                     

12.

SKIBOWSKA  ALICJA                                

13.

STĘPIEŃ  JULIA                                         

14.

SZCZURKO  ZUZANNA                            

15.

TOTOŚKO  ZUZANNA                              

16.

TYMOSZCZUK  ALICJA                            

17.

TYMOSZCZUK  FRANCISZEK                   

GRUPA WOPR 

INSTRUKTOR IRENEUSZ MYCKO

WTOREK, CZWARTEK  godz. 18.45, 19.30

1.

DRABIUK  MICHAŁ                                   

2.

DRĄŻKOWSKI  KRZYSZTOF                     

3.

DYNOWSKI  MIKOŁAJ                              

4.

GUTOWSKA  ZUZANNA                           

5.

KANTYKA  KRYSTIAN                               

6.

KANTYKA  WIKTORIA                              

7.

KAWAŁKO  MICHAŁ                                

8.

KOZYRA  PAWEŁ                                      

9.

KUDELSKI  WOJCIECH                             

10.

LOREK  OLIWIA                                        

11.

MALUK  SZYMON                                    

12.

PIÓRKOWSKI  PATRYK                             

13.

PRYGIEL  FILIP                                          

14.

PRYGIEL  JAKUB                                       

15.

RYNKIEWICZ  MICHAŁ                            

16.

SADOWSKI   MICHAŁ                              

17.

SZCZYTKOWSKA  MAŁGORZATA

18.

WDOWICKA  WERONIKA                       

19.

WIŚNIEWSKI  MATEUSZ                         

20.

ZAJDLIC IGOR                                           

21.

ZWOIŃSKA  JULIA                                   

22.

ŻARSKA  NATALIA                                   

23.

ŻUK  KAROL                                               

Plan zajęć grupowych 2019/2020

Godziny zajęć

Grupy

Poniedziałek, czwartek

Grupy

Wtorek, piątek

16.00

2a,

1a,

17.00

2b,

1b, 1c,

18.00

3a,

4