Jak zostać ratownikiem WOPR?

 

Każdy, kto chce czuwać nad bezpieczeństwem kąpiących się osób, musi ukończyć szkolenie dla kandydatów na ratownika wodnego. Można to zrobić rozpoczynając przygodę z ratownictwem wodnym wstępując do Wodnego Ochotnoczego Pogotowia Ratunkowego. Wybierając ten sposób nie trzeba czekać do pełnoletności aby uczyć się ratowania życia w wodzie.

Jeśli umiesz pływać, lubisz pomagać innym, szukasz wyjątkowego hobby oraz sposobu na udane wakacje i ciekawe życie, zostań członkiem WOPR, zapisz się na szkolenie na stopień Młodszego Ratownika WOPR, a po nim na  stopień Ratownika WOPR. Odbywaj staże pod opieką ratowników zawodowych na pływalniach i kąpieliskach, zdobywaj wiedzę, umiejętności i doświadczenie, które uatrakcyjnią i ułatwią Ci drogę do pracy samodzielnej i w zespołach ratowniczych. Wybierając szkolenie z WOPR zdobycie uprawnień Ratownika Wodnego Zawodowego to tylko formalność.

Z WOPR nie musisz czekać do osiągnięcia pełnoletności aby być bezpiecznym nad wodą i czuwać nad bezpieczeństwem innych. W zakładce Ratownictwo powyżej sprawdź wymagania dla kandydatów na ratownika wodnego.

Po osiągnięciu ostatniego stopnia ratowniczego każdy może zostać instruktorem i szkolić następnych adeptów ratownictwa wodnego.

Początek najbliższych szkoleń - zadzwoń , godz. ........., sala konferencyjna w Parku Wodnym RELAX w Świdwinie.

Szczegółowe informacje:
tel.: 600 884 310
e-mail: albertfr@wp.pl;