O nas

ANIMUS – z łaciny:  duch, dusza, odwaga, rozum, umysł,

 

            Akademia ANIMUS to ponad 17 lat organizacji zajęć nauki pływania, szkoleń ratowniczych i udzielania pierwszej pomocy. A także ponad 12 lat organizacji imprez turystycznych. To efekt pasji, zaangażowania, doświadczenia oraz pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.

            Nasz zespół to grupa pedagogów, instruktorów i wychowawców pracujących z sobą na co dzień oraz kilkudziesięciu licencjonowanych pilotów, przewodników, ratowników i innych specjalistów realizujących z nami imprezy turystyczne, a także szkolenia. To, co nas łączy i pomaga w pracy to zainteresowania, ciekawość świata, otwartość, elastyczność, ciągła chęć uczenia się.

            Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, wysoka jakość usług, satysfakcja uczestników zajęć, wyjazdów i szkoleń.

           Zajęcia nauki pływania realizujemy w Parku Wodnym RELAX w Świdwinie. Szkolenie pływackie prowadzimy wg autorskiego programu podzielonego na etapy dostosowane do wieku i poziomu umiejętności uczestników.

            W ramach funkcjonowania naszej szkółki pływackiej organizujemy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

            Akademia ANIMUS to organizator wyjazdów szkolnych oraz dla osób dorosłych. Nasze imprezy realizujemy w Polsce i za granicą. Współpracujemy ze sprawdzonymi hotelami, pensjonatami,  ośrodkami wypoczynkowymi oraz przewoźnikami gwarantującymi bezpieczny transport o wysokim standardzie.

           Ponadto, zapraszamy na nasze stałe imprez turystyczne corocznie organizowane przez Akademię ANIMUS dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz rodzin. Informacje o nich można znaleźć na naszych stronach.

            Zapraszamy serdecznie do obserwowania naszej strony internetowej oraz naszego profilu Akademia Animus na Facebook-u. To tam właśnie najwcześniej pojawiają się oferty naszych imprez.

            Dziękujemy serdecznie za dotychczasową współpracę i zaufanie oraz mamy nadzieję na kolejne sezony wspólnej przygody z ANIMUSEM.

            Zorganizujemy wszystko, wszędzie i dla każdego. Wystarczy tylko skontaktować się z nami i określić swoje potrzeby. My zrobimy resztę.

 

                                                          W imieniu Akademii ANIMUS zapraszam do współpracy

 

                                                                                           Albert FRĄCZYK